UniBusiness Holding, a. s.

Přidat mezi oblíbené...
 
 
 Firma   Produkty   Služby   Galerie   Kniha otázek 
 
 
APP   TPR   Zámky   Turnikety   Skřínky   Systémy   SWM   Bienem  

Skříňky s elektronickým zámkem jsou standardně vyráběny jako dvojskříňka s lavicí (viz. obr.). Dezén skříněk a lavice lze volit ze vzoníku výrobce desek. Skříňky je možné dodávat také v atypickém provedení dle přání a požadavků zákazníka. Jedna řídící jednotka ovládá maximálně 6 zámků.

Montáž:
V základní ceně je obsažena montáž skřínňěk včetně lavice. Za oživení elektronického zámku, případně zapojení do řídícího systému, je účtováno 100,- Kč za jeden zámek.

Termín dodání:
Dodací lhůta skříněk včetně odborné montáže je cca 4 týdny po potvrzení objednávky.

Ve spojení s programem APP Manažer můžete mít neustálý přehled o obsazení šaten.

V průběhu letošního roku bude k dispozici i samoobslužný systém pro majitele permanentních vstupenek. Umožní, aby se klienti obsloužili sami, bez nutnosti další práce obsluhy. V praxi to znamená, že klient vybavený elektronickou permanentkou si sám odemkne příslušné dveře (např. hlavní vstup, dveře do šatny, šatní skíňku, dveře do posilovny či aerobiku) a též uvede do provozu řízenou smyčku (kurt, solárium, stolní tenis). Činnost obsluhy je v tomto případě vyžadována pouze při řešení nestandardních situací či k prodeji občerstvení nebo zboží klientům. Odpadají problémy s půjčováním a údržbou klíčků a zámků k šatním skříňkám a vybíráním záloh.

 
Copyright © 2005 Unibusiness Holding, a. s. 114283 návštev (od 2007-01-15) >