UniBusiness Holding, a. s.

Přidat mezi oblíbené...
 
 
 Firma   Produkty   Služby   Galerie   Kniha otázek 
 
 
APP   TPR   Zámky   Turnikety   Skřínky   Systémy   SWM   Bienem  

Firma UBH společně se spolupracujícími firmami si Vám dovoluje představit Komplexní řídící systém pro sportovní a relaxační centra.

Program SWM, pro přesnou evidenci všech vámi provozovaných atrakcí (squash, stolní tenis, ricochet, bowling, solária atd.), zpětné sledování vytíženosti jednotlivých atrakcí, znemožňuje podvody ze strany obsluhy. Umožňuje evidenci permanentek, vedení účtenek návštěvníků, evidenci baru, rezervace. Podrobnosti o tomto produktu můžete najít na stránkách spolupracující firmy miOm.

Programem SWM lze mimo jiné řídit provoz solárií. Pokliknutím na pole zvoleného solária se objeví obrazovka, pomocí které se založí nová účtenka nebo se použije účtenka již návštěvníka přítomného v sportovním centru, nastaví se požadovaná doba spuštění solária. Vše se potvrdí stiskem tlačítka OK. Uživatel si spustí solárium na přednastavenou dobu stiskem tlačítka START.

Program dále eviduje motohodiny každého solária. V konfiguračním menu se zadají parametry příslušného typu solária. Je tedy možno sledovat kolik času zbývá do pravidelné údržby a do konce předpokládané životnosti trubic, filtrů a startérů.

 
Copyright © 2005 Unibusiness Holding, a. s. 114278 návštev (od 2007-01-15) >