UniBusiness Holding, a. s.

Přidat mezi oblíbené...
 
 
 Firma   Produkty   Služby   Galerie   Kniha otázek 
 
 
APP   TPR   Zámky   Turnikety   Skřínky   Systémy   SWM   Bienem  

• Přístupové systémy •

Přístupový systém naší firmy je vhodný pro použití v objektech , kde je potřeba omezit pohyb nepovolaných osob a naopak pracujícím osobám pohyb co nejvíce usnadnit. Toho lze snadno a levně dosáhnout spojením elektronických zámků a APP přístupových modulů firmy UniBusiness Holding a.s.

Elektronické klíče jsou odolné proti vlhkosti, vodě, teplotním rozdílům, pádu, elektromagnetickému poli atd. Postačí jeden el. klíč ke vstupu do všech povolených zón, odpadá nepříjemná manipulace s obsáhlými klíčovými svazky. Přiložením elektronického klíče ke čtečce u dveří je klíč kontrolován s databází povolených přístupů a vstup je povolen nebo zamítnut. V případě ztráty elektronického klíče se tento klíč vymaže z databáze a případnému nálezci je k nepotřebě. Není potřeba měnit drahé zámkové vložky, odpadají také starosti s případným ucpáním vložky zápalkou apod. Zavedením přístupového systému zjednodušíte pohyb po budově a zvětšíte bezpečnost vašeho objektu. Přístupový systém lze rozšířit o docházkový modul, který lze využít ke kontrole pohybu, příchodu a odchodu jednotlivých zaměstnanců.

Program APP Manažer slouží k definování povolených vstupů do jednotlivých zón a přiřazení práv jednotlivým uživatelům. Pomocí tohoto programu můžete i zpětně sledovat vytíženost jednotlivých zón nebo monitorovat pohyb osob po objektu i pokusy o nedovolený vstup. Tyto přehledy lze řadit podle různých kritérií. Při nedovoleném otevření zvolených zón je možnost vyhlášení poplachu.

Měřící, řídící a zabezpečovací systém firmy UniBusiness Holding a.s. najde uplatnění od zabezpečení domácností až po zabezpečení velkých firem. Jedná se o modulový systém, který je možno přizpůsobit požadované aplikaci. Jednotlivá čidla (kontaktní, pohybová, čidla teploty apod.) jsou přes jednotku TPR připojena k běžnému osobnímu počítači, který se používá k ovládání a nastavení parametrů. Pomocí jednoduchého obrazovkového menu si můžete kdykoli zobrazit stavy jednotlivých čidel, teploty ve sledovaných místnostech, alarmová hlášení a případně měnit nastavené parametry. Samozřejmostí je ochrana přístupovým heslem nebo zabezpečení elektronickým klíčem.

• Měřící systémy•

Tento systém vzhledem k požadavkům na zavádění systému sledování a kontroly kvality ISO 9000 nachází bohaté uplatnění jak v průmyslu, potravinářství, gastronomii při sledování kritických bodů, tak i domácnostech.

Měřící systém firmy UniBusiness Holding a.s umožňuje měření, monitorování a archivaci požadovaných veličin jako jsou teplota, tlak, vlhkost a pH. Měřící počítač je možno připojit do počítačové sítě zákazníka a měřené hodnoty včetně alarmových hlášení sledovat z více míst (např. z kanceláře vedoucího směny a z kanceláře vedoucího provozu). K systému je možno připojit jak analogové snímače, tak i digitální čidla.

K instalaci měřícího systém firmy UniBusiness a.s. potřebujete s osobním počítačovým operačním systémem MS Windows 2000 včetně MS Excel. Základní řídící jednotka TPR, která zprostředkovává komunikaci mezi měřícími čidly a počítačem umožňuje sledování až 30 měřených míst s celkovou délkou sběrnice do 200m. Měřící čidla jsou k dispozici stacionární s pevným připojením i bezdrátová. Dosah bezdrátových čidel závisí na podmínkách v místě instalace a pohybuje se okolo cca 40m.

 
Copyright © 2005 Unibusiness Holding, a. s. 114287 návštev (od 2007-01-15) >