UniBusiness Holding, a. s.

Přidat mezi oblíbené...
 
 
 Firma   Produkty   Služby   Galerie   Kniha otázek 
 
 
Informace   Nabídka služeb   Kontakt  

Firma UniBusiness Holding, a.s., která úspěšně působí v oblasti poskytování poradenských služeb od roku 1995, se zabývá především poradenstvím v oblasti výstavby, řízení a provozování sportovních center se zaměřením na squash a ostatní raketové sporty.

Naše poradenství začíná již v době přípravné fáze projektu tzn. výběrem vhodných sportovních aktivit s ohledem na lokalitu, kde bude projekt realizován. Klademe důraz na zvolení nejvhodnější kombinace provozovaných sportů s ohledem na současné a předpokládané trendy popularity. Vlastní realizaci projektu jsme schopni konzultovat na základě praktických provozních zkušeností. Tímto zákazník získává optimální využití plochy a maximální užitnou kvalitu uvažovaných sportovišť, je ušetřen zbytečných nákladů a provozních komplikací.

Naše firma pravidelně a dlouhodobě sleduje poslední nabídky dodavatelských firem sportovních technologií. Máme přehled o aktuální nabídce a jsme schopni doporučit to nejlepší s ohledem k výši plánované investice.

Pro každého zákazníka je nejdůležitějším faktorem návratnost jeho investice. Z tohoto důvodu byl na základě našich bohatých praktických zkušeností vyvinut komplexní řídící systém, který umožňuje řídit tato centra a zamezuje finančním ztrátám, které by mohly vzniknout nepoctivostí obsluhy (jak bývá v našich krajích stále ještě zvykem) a rovněž umožňuje úspory v počtu pracovníků obsluhy. Řídící systém je vyvíjen a aktualizován na základě požadavků z praktického provozu od roku 1986 a stal se již standardem ve všech moderních sportovních centrech. V současné době jej využívá více než 60 spokojených uživatelů. V neposlední řadě je naše firma schopna nabídnout přípravu provozních a bezpečnostních předpisů v souladu s posledními předpisy.

 
Copyright © 2005 Unibusiness Holding, a. s. 115530 návštev (od 2007-01-15) >